Samolepky na auto Počet produktů: 53

na stránku
Zobrazeno 49 – 53 z 53 položek
  • Cena za 2 kusy (Každý na jedné straně auta) Cena je vypočtena na rozměr 200x28cm. Pokud si přejete jiný rozměr napište ho prosím do textového pole nebo pak při objednávce do poznámky. Cena potom individuálně upravíme. Nezapomeňte si vybrat i barvu samolepky.

  • Zip na kapotu auta. Cena je vypočítaná na rozměr 100x73cm. Od tohoto rozměru se odvýjí cena. Do textového pole ale prosím napište jaký přesný rozměr si přejete Vy. Cenu potom individuálně upravíme Nezapomeňte si vybrat i barvu zipu.

  • Zip na kapotu auta. Cena je vypočítaná na rozměr 100x60cm. Od tohoto rozměru se odvýjí cena. Do textového pole ale prosím napište jaký přesný rozměr si přejete Vy. Cenu potom individuálně upravíme Nezapomeňte si vybrat i barvu zipu.

  • Replika SPZ s libovolným textem či jménem. Výroba na zakázku. Do textového pole prosím napište Vámi vybraný text. Replika SPZ je vyrobena z kvalitní PVC plastové destičky. Na Vaše přání vyhotovíme jakýkoliv text nebo logo. Síla materiálu: 2mm Délka SPZ: 30cm

  • Cena za 2 kusy (Každý na jedné straně auta) Cena je vypočtena na rozměr 200x13cm. Pokud si přejete jiný rozměr napište ho prosím do textového pole nebo pak při objednávce do poznámky. Cena potom individuálně upravíme. Nezapomeňte si vybrat i barvu samolepky.

Zobrazeno 49 – 53 z 53 položek