OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

Provozovatel internetového obchodu fyzická osoba Jana Krausová se sídlem Chroustovice 38, Chroustovice 538 63, IČ 05867070 (dále jen prodávající) deklaruje na této stránce základní obchodní podmínky pro prodej zboží nabízeného prostřednictvím tohoto obchodu na adrese www.cool-stickers.cz. Tyto obchodní podmínky tvoří základní vymezení vztahu prodávajícího a zákazníka (dále jen kupující) a jsou pro obě strany závazné. Jedná se o níže uvedené podmínky:

1) Popis výrobků

2) Cena výrobků

3) Způsob doručení

4) Možnosti plateb

5) Odstoupení od smlouvy

6) Reklamační řád

7) Ochrana osobních údajů

 

Objednávka vytvořená v našem obchodě je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva pak vzniká potvrzení objednávky prodávajícím. Prodávající si vyhrazuje možnost ověřit si platnost objednávky, např. při vyšší hodnotě nebo větším počtu kusů. V takovém případě požádá kupujícího o potvrzení telefonicky či písemně. Pokud v takovém případě kupující objednávku nepotvrdí, stává se tato neplatnou.

1) Popis výrobků

Internetový obchod na stránkách www.cool-stickers.cz poskytuje prodej samolepek z vynilových fólií. Tyto samolepky sami vyrábíme na míru zákazníkům formou řezané grafiky. Po domluvě je možnost výroby i formou vícebarevného tisku. 

Odstíny barev u fotografií výrobků nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Mohou se lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru

2) Cena výrobků

Cena výrobků se odvíjí od vybraného rozměru samolepky a případně i dle typu (barvy) fólie. Cena napsána v základní nabídce se vztahuje k nejmenšímu nabízenému rozměru samolepky. 

Ceny jsou uváděny včetně DPH - nejsme plátci DPH.

3) Odesílání zboží

Výrobky expedujeme do 3 pracovních dnů ode dne přijetí objednávky a nebo po uhrazení částky převodem - dle zvoleného typu platby a přepravy. Při platbě převodním příkazem se termín expedice počítá od data připsání úhrady na náš účet.

Objednávky jsou expedovány přepravní společností Česká Pošta či PPL, kde se započítává dopravné dle zvolené formy dopravy. Cena, při výběru České Pošty, je stanovena na 59 Kč při platbě předem a to do výše objednávky 800 Kč. Při objednávce nad 800 Kč je při platbě předem stanoven poplatek 79 Kč. Při zvolení platby na dobírku je cena 129 Kč při ceně zboží do 800 Kč, při ceně nad 800Kč je cena dobírky 159 Kč. Tento poplatek platí pouze pro přepravu v rámci ČR.

Při dopravě do SR a ostatních zemí EU je poplatek stanoven ve výši 99 kč při platbě předem na účet u objednávky do 800 Kč nebo při objednávce nad 800 Kč je cena do SK 199 Kč. Na dobírku do zahraničí nezasíláme. 

Odesíláním výrobků prostřednictvím společnosti PPL je cena při platbě předem 89 Kč, na dobírku 129 Kč

Ke každé zásilce jsou e-mailem zaslány informace o objednávce, což zároveň slouží jako daňový doklad.

4) Možnosti platby dodání

V našem obchodě můžete platit následujícími způsoby:

Dobírka - při platbě zboží na dobírku dle našeho aktuálního ceníku - na konci objednávky volba přepravy a platby

Bankovní převod - při platbě bankovním převodem Vám bude po potvrzení objednávky zasláno naše číslo účtu, variabilní symbol a další údaje potřebné k provedení platebního příkazu. Zboží zasíláme až po připsání příslušné částky na náš účet. Číslo účtu:670100-2214521409/6210 mBank. IBAN: CZ25 6210 6701 0022 1452 1409. Pří platbě předem je zásilka zaslána doporučeně dle našeho aktuálního ceníku.

Cena zahrnuje poštovné i balné.

Platba přes platební bránu - Nyní má zákazník možnost také platit objednávku přes platební bránu společnosti Thepay. Zákazník tímto automaticky přijímá e-mailem elektronickou EET účtenku. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

5) Odstoupení od smlouvy

Záruka výměny zboží či vrácení peněz do 14 dnů

Kupujete-li zboží jako soukromá osoba (neplatí pro objednávky na IČ), máte možnost do 14 dnů od převzetí, zboží vrátit či vyměnit za jiné bez udání důvodu. Tuto službu nabízíme, aby nakupování pro vás bylo zcela bezrizikové. V takovém případě obdržený výrobek zašlete zpět na adresu uvedenou na faktuře, a to za následujících podmínek:

1) výrobek musí být v původním nepoškozeném obalu

2) nesmí být použité

3) nesmí být poškozené

4) musí být schopné dalšího prodeje

5) s originálem dokladu o koupi

6) s písemnou žádostí o odstoupení od kupní smlouvy, uvedením čísla objednávky, data nákupu

7) s číslem účtu pro vrácení peněz

Zboží zašlete jako obyčejný balík, zásilky na dobírku nepřijímáme. Doporučujeme zásilku pojistit. Peníze Vám budou do 14-ti dnů po fyzickém obdržení zboží a jeho kontrole připsány na účet. Vráceny budou peníze za zboží i poštovné! V případě výměny zboží za jiné Vám bude naúčtován rozdíl ceny, pokud se ceny vráceného a nově objednaného zboží liší, a poštovné.

Jedná se pouze o výrobek, kterž je přesně zobrazený na obrázku našeho e-shopu. Pro výrobu na zakázku (upravená grafiky atd.) se odstoupení od smlouvy do 14.dnů nevztahuje.

6) Reklamační řád

Reklamace přepravních služeb

Vzhledem k tomu, že za škody při přepravě ručí dopravce, doporučujeme si vždy zásilku prohlédnout přímo před dopravcem. Pokud při této prohlídce zjistíte poškození obalu, sepište ihned s dopravcem protokol o poškození a zásilku nepřebírejte.

Vztahy mezi prodávajícím a kupujícím se řídí tímto reklamačním řádem vypracovaným ve smyslu zákona č. 40/1964 Sb. (Občanský zákoník) a zákona č. 634/1992 Sb. (zákon o ochraně spotřebitele).

I. Kupující je povinen doručenou zásilku, dodanou prodávajícím, prohlédnout co nejdříve po převzetí zboží od prodávajícího, a v případě odeslání zboží, po jeho předání od přepravce. Kupující je povinen zboží prohlédnout bez zbytečného odkladu, jakmile se zboží dostane do jeho držení.

II. Prohlídku musí kupující provést tak, aby zjistil veškeré vady, které je možno zjistit při běžném ohledání zásilky (nedestruktivních metody a správné zacházení při ohledání zásilky či zboží).

III. Kupující je povinen oznámit prodávajícímu bezodkladně po provedení prohlídky dodaného zboží všechny vady, které zjistil, resp. které bylo možno při odborně provedené prohlídce zjistit. Při zjištění rozdílu v množství nebo druhu zboží mezi údaji v předávacím dokladu (daňový doklad, dodací nebo přepravní list apod.) a skutečně dodaným zbožím je kupující povinen podat do 2 pracovních dnů písemnou zprávu o těchto vadách prodávajícímu. Vady, které existovaly v době přechodu nebezpečí škody na zboží, avšak projevily se později, je kupující povinen oznámit prodávajícímu ihned poté, kdy vady mohly být zjištěny při běžném ohledání zásilky či zboží (nedestruktivních metody a správné zacházení při ohledání zásilky či zboží).

IV. Oznámení o zjištěných vadách musí kupující učinit u prodávajícího písemně a ve lhůtách uvedených v článku III. V písemném oznámení musí kupující uvést zjištěné vady, tj. musí uvést, o jaké vady se jedná a jak se projevují, současně musí kupující uvést i nárok, který v důsledku výskytu uplatňuje. Kupující může uplatnit některý z těchto nároků:

1) odstranění vad dodáním náhradního zboží za zboží vadné

2) dodání chybějícího množství zboží

3) odstranění vad opravou

4) přiměřenou slevu z kupní ceny

5) odstoupení od smlouvy, jedná-li se o vadu podstatnou.

V. Písemné nebo elektronické  oznámení o zjištěných vadách s uplatněním svých nároků podle článku IV. uplatňuje kupující v místě, ze kterého bylo zboží dodáno.

VI. K reklamaci je kupující povinen ve všech případech předložit doklady osvědčující nákup reklamovaného zboží u prodávajícího, jehož vady jsou reklamovány.

VII. Reklamace včetně odstranění vady musí být prodávajícím vyřízena:

1) bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace

2) případně v delší lhůtě, na které se mohou prodávající a kupující dohodnout

Tento reklamační řád nabývá účinnost 1. 6. 2011. Změna reklamačního řádu vyhrazena.

7) Ochrana osobních údajů

Vaše osobní data, která potřebujeme znát k uspokojení Vašich potřeb, budou chráněna v naší databázi a nebudou poskytnuta žádnému třetímu subjektu. Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o Vás a Vašich nákupech za výše stanovených podmínek. Registrací zákazníka, žadatele o novinky, účastníka ankety a dalších jiných forem registrace automaticky souhlasíte, že můžete být informován o novinkách v našem internetovém obchodu emailem. Náš internetový obchod si vyhrazuje právo ustoupit od záruky bezpečnosti v případě napadení serveru neznámým pachatelem (hackerem). Pouze v takovém případě neplatí výše uvedená pravidla manipulace s daty. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládáme s osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6.

v případě jakýkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: KrausovaJanca@gmail.com nebo na tel.+420 737 008 002

Příjemný a pohodový nákup přeje tým Cool-Stickers.cz :-)